Kripto Para Kazanabileceğiniz Ödeme Garantili Siteler

Merhaba arkadaşlar birçoğunu uzun zamandır kullandığım sorunsuz ödeme aldığım bazı siteleri paylaşmak istiyorum. Hemen sitelere geçeyim.

1) Rollercoin

Kripto havuz madenciliği mantığını oyunlaştırarak eğlenceli hale getirmiş bir site. İsterseniz hiç para harcamadan sadece oyun oynayarak geçici hash power kazanıp havuzdan pay alabiliyorsunuz. Oyunları her gün oynayarak payınızı arttırabilir veya sabit tutabilirsiniz. Diğer bir yöntem de para yatırıp kalıcı olarak hash power satın almak. Ben hiç para yatırmadan 3000 e yakın doge coin çektim. Ödemeleri sorunsuz yapıyorlar. Sitede şu an Bitcoin Ethereum ve Dogecoin madenciliği yapılabiliyor.

Her 5 dakikada dağıtılan coin miktarı

  • 9000 Satoshi
  • 240 Dogecoin
  • 0,0017 Ethereum

https://rollercoin.com/

2) Cointiply

Uzun zamandır sorunsuz ödeme yapan ve iyi kazandıran bir Bitcoin ve Dogecoin musluğu. Site üzerinde $3 dolarınız olduğunda Dogecoin olarak $5 olduğunda ise Bitcoin olarak ödeme alabiliyorsunuz. Site üzerinde saat başı kullanabileceğiniz musluktan faydalanarak, anket doldurarak, reklam izleyerek vb. şeylerle kripto kazanabilirsiniz.

https://cointiply.com/

3) Freebitcoin

Diğer bir musluk sitesi Cointiply’dan farklı olarak burada anket falan doldurmuyorsunuz. Tek yapmanız gereken saat başı kullanabileceğiniz musluktan faydalanmak bunun sonucunda biraz satoshi, RP(Site üzerinde ödüller için harcanabiliyor.) ve Piyango bileti kazanıyorsunuz. Site üzerinde her hafta piyango yapılıyor ve ödüller dağıtılıyor. Ayrıca site üzerinde kazandığınız satoshilerle iddaa oyanayabiliyor ve daha başka şans oyunları oynayabiliyorsunuz.

https://freebitco.in/?op=signup_page

Umarım sizin de işinize yararlar.

Okunma:
135
Makale Etiketleri:
· · · · · ·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Ekonomi · Genel · Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat