Terkehh (TERK) 800$ Dolar Değerinde Airdrop Dağıtıyor !

Terk Coin Nedir?
Binance Smart Chain ağı üzerinde işlem yapabilen Terk Coin, sahiplerini ödüllendiren bir sistem sunar. Kullanıcılarına süper hızlı işlem ile en yüksek geliri sağlamayı amaçlayan bu platform, hiper deflasyonisttir. Bu sayede kullanıcıların yaptığı her işlemde cüzdanlarına otomatik olarak Terk Coin eklenir. Şu anda ön satışta olan Terk Coin nedir sorusu, sosyal medya platformlarında en çok araştırılan sorular arasında yer alıyor. Terk Coin ve platformunun özellikleri şöyle açıklanabilir;

 

 

Terk Coin, cüzdanınızda gün geçtikçe büyüyen bir para birimdir. Yani sosyal medya platformlarında duyuru yaptıkça, soruları yanıtladıkça, arkadaşlarınıza anlattıkça, Terk Coin kazanabilirsiniz.
Terk Coin web geliştirme, akıllı sözleşme geliştirme, multimedya ve pazarlama ve toplulukları yönetme gibi konularda deneyimli olan kişilerle çalışarak yine Terk Coin kazanmalarını sağlamaktadır.
Terk Coin sahipleri, yaptıkları her işlemin 4’i kadar Terk Coin ödülü alır.
Terk Coin sahipleri cüzdanlarında commemorative tutuklarında, sahip olduklarının 4’i kadar Terk Coin ödülü kazanır.
Sağlam olmayan Terk Coin’ler kitlenmiştir ve yakılmıştır. Bu nedenle piyasada her zaman Terk Coin bulunacağı açıklanmıştır. Bu da kullanıcıların sürekli olarak gelir elde etmesi anlamına gelir.

Terk Coin Geleceği Nasıl Değerlendiriliyor?
21 Ocak 2021 tarihinde ön satışı tamamlanacak olan Terk Coin, şu anda BNB ile takas yapılarak alınabilmektedir. Bir BNB karşılında 1 milyon Terk Coin verilir. 04 Ocak itibariyle ön satışta dağıtılacak olan Terk Coin’lerin’lik kısmı satılmıştır. Bu durum kullanıcıların bu coin’e yatırım yapmak istediğini gösterir. Terk Coin geleceği için yapılan açıklamalarda her bir turda 42 milyar adet Terk Coin verileceği duyurulmuştur. Şirket tarafından yapılan açıklamada sağlam olmayan Terk Coin’lerin yakılacağı da belirtilmiştir. Bu durumda, bu coin’in fiyatı ilerleyen dönemlerde yükselebilir ve uzun vadede kazançlı bir yatırım olabilir. Ancak yatırım yapmak isteyen kişilerin henüz yeni bir para birimi olduğu için riskler konusunda çok dikkatli davranmaları gerekir.

Terk Coin Nereden ve Nasıl Satın Alınır?
Şu anda ön satışı yapılan Terk Coin, Pancakeswap borsalarından satın alınmaktadır. Bu borsadan BNB’leriniz ile takas yaparak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ön satış ve diğer satış turları tamamlandıktan sonra, borsalarda listeleneceği de açıklanmıştır.

Not : Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Şimdi Gelelim Nasıl Bedavaya 800$ Değerinde Terk Coin Alabiliriz.

Öncelikle KYC doğrulama istemiyor ve Telegram ile Twitter – Trust Wallet veya Matemask Cüzdan Şart

Fake hesaplarınız da olabilir.

İlk Öncelikle konu sonunda bıraktığım telegram bot kanalına katılın. Daha sonra aşağıdaki görsel çıkacaktır ve start deyip işlemlere başlıyoruz.

Daha sonra start dedikten sonra aşağıdaki görseldeki gibi otomatik bot cevabı geliyor burada Grup 7 ye giriş yapın ve  burası önemli gruba giriş yaptıktan sonra gruba Terk10000X  yazın ve gönderin daha sonra geri gelin ve aşağıdaki belirtilen 2 telegram kanalını takip edin ve daha sonra Check butonuna basıp ilerleyin

Daha sonra sizlerden belli başlı hesapları takip etmenizi ve yorum yapmanızı istiyor.

Aşağıdaki görselde belirtilen Twitter hesabını takip edin daha sonra altında ki Pinnet Twit yazan yere tıklatın açılan sayfadaki tweeti  beğeni – rt ve herhangi bir kişi yorum olarak etiketleyin. işlemleri yaptıktan sonra twitter profilinize girin rt yaptığınız tweetin bağlantısını kopyalayıp telegrama yapıştırın.

Daha sonra bunu yaptıktan sonra sizden cüzdan adresi istiyor bu cüzdan adresinize Smart Chain adresinizi gönderin buna dikkat edin.

Cüzdan adresini de yapıştırdıktan sonra gelen cevaba istinaden önce balance ve sonra Withdraw butonuna tıklayın. Ve daha sonra size 48 saat içerisinde cüzdanınıza yüklenecektir mesajı gelecektir. Ama o kadar bile sürmüyor bana 1 saat içerisinde geldi. İşlem bu kadar arkadaşlar ama tabi ki de yatırım tavsiyesi değildir.

Sitesine göre para çekimi 22 Nisan’da AirDrop Dağıtımı bittikten sonra olacağı söyleniyor.

Aşağıdaki linte tıklayarak işlemlere başlayabilirsiniz.

https://t.me/terkehh_bot?start=6xv0op1F5

 

Sorularınız varsa ve bu şekilde daha çok içerik gelmesini istiyorsanız yorumda belirtebilirsiniz.

 

Okunma:
295
Makale Etiketleri:
· · · · ·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Ekonomi · Genel · İnternet · Teknoloji · Yaşam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada