Yatırım Yapmadan Tron (TRX) Kazanma

Yatırım Yapmadan Tron (TRX) Nasıl Kazanılır ?

https://bankoftron40.com/ sitesinden yatırım yapmadan 5 dakika da bir siteden TRX Koin talep edebiliyorsunuz. Siteye her bir 5 dakida bir giriş yaptığınız zaman sizlere 0,05 TRX koin veriyor. Site’ye yatırım yapmanız gerekmiyor.15 TRX koin olduğu zaman trx hesabınıza çekim talep edebiliyorsunuz.

Peki Nasıl Üye Olacaksınız

Site trx kazanmak için yukarıda belirttiğim gibi herhangi bir yatırım yapmak gerekmiyor. Üye olmakta gerekmiyor. Şu şekilde sadece https://bankoftron40.com sitesini açtıktan sonra sağ üst köşeden login/register butonuna basıyorsunuz ve çıkan ekrana üye olduğunuz herhangi bir  Türk veya Yabancı borsada ki TRX (Tron)  yatırma kodunu kopyalıyorsunuz ve karşınıza çıkan ekrana yapıştırıyorsunuz . Ve bu şekilde TRX koin kazımaya başlıyorsunuz.

 

 

Aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi  5 dakikadan geriye doğru bir sayaç var , sayaç sıfırlandığı zaman TRX coin talep edebiliyorsunuz.

 

 

Daha sonra bu şekilde coin talep ederek devam ediyorsunuz. Her 15 TRX  coine ulaştığı zaman çekim talebi verebiliyorsunuz.

 

 

Aşağıdaki Link Üzerinden Siteye Ulaşabilirsiniz.

Site Link : https://bankoftron40.com/

Alternatif Link : https://bankoftron40.com/

Okunma:
187
Makale Etiketleri:
· · · ·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Ekonomi · Genel · İnternet · Yaşam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat