Dogex Pro ile Doge Coin Nasıl Kazanılır?

Dogex Pro, son zamanların popüler coinlerinden olan DOGE’un mining servisi olarak biliniyor.Sistem henüz çok yeni 12 Şubat 2021’de açıldı ve hızla büyümeye devam ediyor. 150bin’den fazla kullanıcı ve yatırımcıya ulaşan mining sitesi kripto severler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.Buraya üye olmanıza, telefon numarası ya da email adresi belirtmenize gerek yok. İddia edilene göre ücretsiz mining işlemi yapılabiliyor.Kayıt kısmına sadece parayı çekebileceğiniz doge coin cüzdan kodunuz yeterlidir.Kayıt linki yazının altında belirtilmiştir.

Yatırımsız ve Yatırım yaparak 2 farklı mining hızı ile sistem hizmet vermektedir. Yatırım yaptığınız takdirde yaptığınız yatırımın her gün %10’u kadarını kazanç olarak tekrar çekebilmektesiniz. Referans kodu ile sisteme kayıt olmanızla birlikte ekstra %10 daha mining hızı elde etmektesiniz.Yaptığınız yatırımınla orantılı olarak mining hızınızda bu yatırım sonucunda artıyor.DogeCoin’in cüzdanını bulup, numarasını bu siteye yapıştırarak kazanım işlemi başlatabiliyor.

Bedava Doge Coin Kazanma Fırsatı

 

Şimdilik güvenli görünüyor olsa da yeni bir sistem olması sebebiyle bir kesinliği bulunmuyor. Normalde referans olmadan da üye olabiliyorsunuz ancak bir kişinin referansıyla üye olduğunuz zaman hem siz hem de referans olan kişi %10 daha fazla kazım hızına sahip oluyor. Bu tarz sistemlerde bir risk her zaman vardır unutmamak gerekir.

 

 

Tek yapmanız gereken dogecoin cüzdan adresinizi girmek ve üretim yapmasını sağlamak Bilgisayarınızı veya siteyi açık bırakmanıza gerek yok siteyi çok araştırdım birçok kişi ödemelerini sorunsuz almış 5000 Doge yatırım yaptım ve katılmak isteyenler aşağıdaki link üzerinden katılım sağlayabilirler.(Site 2-3 kez katılım esnasında hata verebilmekte siteyi kapatıp tekrar linke tıklayın ve kayıt başarılı olana kadar bu işlemi tekrarlayın.)

NOT: YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Kayıt Linki : Dogex Pro Kayıt

Okunma:
798
Makale Etiketleri:
· · · · ·
Makale Kategorileri:
Ekonomi · Teknoloji

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada