Kripto Para Q coin Initiative Nedir

Dün itibari Q Coin kripto para projesi , Ekşi Sözlük , R10 tarzı forum sitelerinde oldukça sık bahsedilen bir konu haline gelmiş durumda. Sadece davet linki üzerinden katılınabilen projenin katılımcılarına ücretsiz olarak Q Coin vereceği belirtilmekte.

Önümüzdeki dönemde ortaya çıkcapı söylenen projede kayıt sonrası bir miktar ücretsiz coin tanımlanacağı ve referans linki üzerinden 5 kişi katılması halinde de hesaplara ekstra coin tanımlanması yapılacağı belirtiliyor. Proje referans sistemi ile daha çok kişi ye ulaşmaya çalışıyor gibi gözüküyor.

Bu noktada projenin ne zaman aktive edileceği ile ilgili net bir tarih yok ama 2021 yılında piyasada olma ihtimalide söylentiler arasında yer alıyor.

 

2 Trilyon Q Arzı

Projenin arzının toplamda 2 Trilyon Q’dan oluştuğu belirtiliyor. Bu noktasa fiyatın ABD Doları’da denk olması halinde 2 Trilyon $ değerinde bir ekosisteme sahip olucağı söylenmektedir.

Mevcut kripto para ekosisteminin tümü 350 Milyar $ seviyelerinde olduğunu göz önünde bulundurursak , Q Coin projesinin tek başına tüm kripto para ekosisteminin yaklaşık 7 katı değerine ulaşması bekleniyor.

 

Q Coin Davetiye – Bedava 1347 Q Coin Kazan

Okunma:
247
Makale Etiketleri:
· ·
Makale Kategorileri:
Ekonomi · Genel · Teknoloji

Yorumlar

 • Evet; bence de amaç ‘referans’ bahanesiyle projenin katılımcılarını artırmak. Üstelik koskoca projeyle 1 kişinin kazanacak olması hiç âdil değil. Belki de ben yanlış anladım. Bu kripto işlerinde hiç iyi değilim. Ama meraklılarına fayda sağlayacak bir bilgilendirme olmuş.

  Onur Kaya 21 Ekim 2020 11:57 Cevapla
 • Ne yalan söyleyeyim sürekli Q coin Initiative muhabbetini duymaktan gına gelmişti, nedense bana hiç güven vermiyor. Ama yine de haberdar ettiğiniz için teşekkürler. Talih kuşu kimin başına konacak bilinmez. Sitenizi kısa bir süre önce keşfettim, içerik olarak merak uyandırıcı, hoş bir site. Umarım iyi yerlere gelirsiniz.

  Gökhan Karataş 21 Ekim 2020 12:01 Cevapla
 • Pingback: PayPal BitGo'yu Satın Alabilir - BilenVar.com

 • Q Coin adını gerçekten sık duyar olduk.Aktif olduğunda 1 dolara eşit olması planlanıyormuş.Şu ara davetiye sistemi oldukça dikkat çekiyor.Denemekte fayda var.

  nuri aytekin 26 Ekim 2020 18:44 Cevapla
 • Q Coin son günlerde çok sık rastlıyorum sitenizdede gördüm.Üye olup hemen ücretsiz koinleri almak lazım zira aktif olduğunda güzel bir kar bırakacak gibi.Paylaşım için teşekkürler.

  ender uzun 26 Ekim 2020 19:11 Cevapla
 • Forumlarda sıkça rastlanılan bir konu Q Coin bence oldukça önemli bir yer edinecek ,zira arkasında oldukça önemli bir ekip var ve uzun süredir geliştirilen bir proje.Hemen üye olup referans linkimi paylaşıyorum.

  eser canbeyoğlu 27 Ekim 2020 18:03 Cevapla
 • Oldukça büyük bir proje beklentisi içine sokmuş durumda meraklıları,teşvikleride çok iyi. Üye başı yaklaşık 2700 dolar değerinde ücretsiz coin sağlamasıda bunun göstergesi olmalı.

  ceyhan gürdal 27 Ekim 2020 18:52 Cevapla
 • Tutan sistemler kazandırıyor,denemekte fayda var.Hediye olarak verilen miktar oldukça iyi.Bize kalan üye olup arkadaşlarımızıda davet edip beklemek olacak.

  korhan aytek 27 Ekim 2020 19:51 Cevapla
 • Ciddi bir ekibin ciddi bir projesi gibi görünüyor.Üye olup beklemek lazım.Aktif olduğunda ve hedef tutturulduğunda kişi başı verilen ödül küçümsenemeyecek kadar büyük.

  aslıhan korkmaz 28 Ekim 2020 17:56 Cevapla
 • Son zamanların popüler coin projesi Q Coin oldukça etkileyici duruyor.Tnıtım ve üye çekme amaçlı verdikleri ücretsiz coinler oldukça dikkat çekici.Tutacak gibi.

  erdem şanlıer 28 Ekim 2020 18:39 Cevapla
 • Sağlam bir proje gibi duruyor ama tabi şüphe her zaman olmalı.Çok büyük beklentilerle vaatlerle çıkan bir sürü proje oldu,çoğu battı gitti.

  aycan vural 28 Ekim 2020 18:53 Cevapla
 • — Q Coin projesinin tek başına tüm kripto para ekosisteminin yaklaşık 7 katı değerine ulaşması bekleniyor.– içerikte yer alan bu cümle projenin ne kadar ciddi olduğunu açıkça anlatıyor.Yani sürekli çıkan garip garip coin projeleriyle karıştırmamak lazım.

  demir kayalı 29 Ekim 2020 20:05 Cevapla
 • Verdikleri ücretsiz coin bence çok fazla,bana pek gerçekçi gelmedi.Önümüzdeki yıl aktif olması planlanıyormuş gerekli üyelikleri sağlayamazlarsa bence aktif etmeden vazgeçebilirler.

  vedat uyguralp 29 Ekim 2020 20:17 Cevapla
 • Çok ciddi bir proje izlenimi var.Oldukça dikkat çekmiş durumda.Geliştiren ekipte sağlam görünüyor.Beklentilerde çok yüksek umarım başarılı olur.

  kaya ersoy 31 Ekim 2020 16:25 Cevapla
 • Popüler sosyal platformlarda sık görülen bir konu.Oldukça ilgi çekmişe benziyor.Sadece davetiye ile üyelik olayıda üyeleri birbirileriyle ilişkide kalmaya zorluyor bu da onlar açısından oldukça faydalı olmalı.

  nedim kantarcı 31 Ekim 2020 16:36 Cevapla
 • 2 Trilyon Q Arzı=2 Trilyon dolar değerinde coin demek.Q Coin projesi tüm kriptopara ekosistemin 7 katı büyüklüğüne erişmesi bekleniyormuş.Fazla mı uçuyorlar dersiniz.

  dursun karatepe 31 Ekim 2020 17:13 Cevapla
 • WMaracı forumunda denk gelmiştim bu konuya şimdi sitenizdede gördüm.Rakamsal beklentiler çok yüksek bence umarım tutan bir proje olur.Sitenize bayıldım başarılar.

  derya uysal 31 Ekim 2020 18:27 Cevapla
 • En geç 10 yıl içinde tamamen kripto paraların emrinde olacağımızı söyleyen araştırmacılar var.Denemekten bişey kaybetmeyiz imkan oldukça bu tarz projelere katılmak lazım.

  semih şerbetçi 1 Kasım 2020 18:41 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat