Onun Hakkında Ne Biliyoruz: Ethereum eRush Nedir?

 

Ethereum eRush; kripto piyasasına birkaç ay önce girdi. Yani daha acemi sayılır. Yazılım bilmeseniz bile kendi bilgisayarınızdan madenciliğe başlayabileceğinizi vaad ediyor. Yatırdığınız tutara göre ödülden pay sahibi oluyorsunuz. (Bir an heyecanlandınız değil mi? ‘Zaten bütün gün PC başındayım, ne iş olursa yaparım abi.’ Dediniz. Ama para kazanmak için para harcamak gerçeğini unuttunuz, unuttuk, kandırıldık.) 😊

 

Bir de miktar ilk 90 gün kilitli kalıyor. Onu cüzdan hesabınızdan çekmek için 90 gün beklemeniz gerekiyor. Fakat çekim yaptığınız zaman madencilik hayatınız orada noktalanıyor. (Bu nasıl iş ya, aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık)

 

Her gün 16.384 tane EER, madenciler arasında bölüştürülüyor. (Payınıza ne düşerse) Herkese eşit olarak pay verilmiyor. (Gerçi biz küçükken, bir dilim pastayı bile kardeşimizle paylaşmamak için kavga çıkaran insanlardık. Para konularında hiç toleransımız yoktur, bu bir haksızlık değil mi?)

 

[Kendi adına konuş, ben kardeşimle gayet iyi geçinirim diyenleri tebrik ediyor ve konuyu dağıttığımız için özürlerimizi arz ediyoruz.]

 

Ethereum eRush Ne Demek?

 

EER; Merkeziyetsiz, açık kaynak kodlu, CEOsu olmayan bir projedir. Ethereum blokzinciri üzerine kurulu ERC-20 token’ıdir. Bilgisayarı 24 saat boyunca açık tutmak şartıyla para kazanacağınızı iddia ediyor. (Öyle bir şey kesin olsa yanına 3 bilgisayar daha katarım, elektrik faturalarını hiç takmam, bedelini ben öderim, kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diyenler burada mı?)

 

 

Ethereum eRush Nasıl Kazanılır?

 

Dediğimiz gibi sistemde 16.384 tane ödül var. Bunlara EER deniyor. Ne kadar miktar stake edildiyse (kilitlendiyse) o oranda paylaştırılıyor. 2 yıl sonra bu sayıyı 8.192’ye düşürecekler. Bu da demek oluyor ki her madenci daha az EER almaya başlayacak. (Gelen vuruyor giden vuruyor, zaten eşit vermiyorsunuz bari azaltmayın. Madencilerin sesi olmaya geldik!)

Toplamda 24.092.240 tane EER çıkarılması planlanıyor, bu bilgiyi de aktarmış olalım.

 

Bu sistemde parayla beraber yazı da göndermek mümkün. Tokenler içinde bu özelliğe sahip olan sadece EER’dir. Bu sayede karşınızdakiyle şifreli bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. eRush gönderdiğiniz sırada yanına bir not ekleyebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Okunma:
266
Makale Etiketleri:
·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Ekonomi · Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada