Practik-Machine İle 2 Kat Doge Coin Kazanma Fırsatı

Practik-Machine, son zamanların popüler coinlerinden olan DOGE’un mining servisi olarak biliniyor.Sistem henüz çok yeni 17 Nisan 2021 ’de açıldı ve hızla büyümeye devam ediyor.

Buraya üye olmanıza, telefon numarası ya da email adresi belirtmenize gerek yok. İddia edilene göre ücretsiz mining işlemi yapılabiliyor.Kayıt kısmına sadece parayı çekebileceğiniz doge coin cüzdan kodunuz yeterlidir.Kayıt linki yazının altında belirtilmiştir.

Yatırım yaparak 24 saat içerisinde %100 kar fırsatı sunarak katılımcılara tam 24 saat sonrasında otomatik olarak  yatırım tutarının 2 katını ödemeyi vadediyor. DogeCoin’in cüzdanını bulup, numarasını bu siteye yapıştırarak kazanım işlemi başlatabiliyor. Yatırdığınız coin 15 dakikda sisteme geçiyor ve sistemden tam 24 saat sonra tekrar hesabınıza 2 katı olarak yatırım yapılıyor.  DogeCoin yanında siteye Bitcoin,Litecoin,Ethereum,Tron ve Perfect Money gibi alternatif coinlerle de yatırım yapabilir ve kaydolabilirsiniz.

Para yatırma ise , sisteme doge yatırma kodunuz ile giriş yaptıktan sonra Make a Deposit kısmına geliyorsunuz oradaki yatırma koduna en az 100 doge coin gönderip beklemeye başlıyorsunuz. Hesabınıza coin otomatik olarak geçmektedir.

 

 

Ödeme Tutarının 2 Katı Coin Kazanma Fırsatı

Practik-Machine ‘ne sizin kullanıcı referansınız ile katılım yapan kullanıcıların yatırım yapmaları durumunda yatırımlarının %20’si kadar referans bonusu kazanmaktasınız. Sistemin ne süre açık kalacağı belirtilmemekle birlikte bu bir yatırım tavsiyesi ve önerisi değildir. Katılmak isteyen kullanıcılar yazı altında Practik-Machine linki yer almaktadır.

Link : https://practik-machine.cc

Olacak herhangi bir olumsuzluk durumunda paranızın kaybolması durumunda bilenvar.com sorumlu değildir. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir.

Okunma:
168
Makale Etiketleri:
· · · ·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Ekonomi · Genel · İnternet · Teknoloji · Yaşam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat