Practik.Space ile 2 Kat Coin Kazanç İmkanı

Practik.Space, son zamanların popüler coinlerinden olan DOGE’un mining servisi olarak biliniyor.Sistem henüz çok yeni 23 Mart 2021’de açıldı ve hızla büyümeye devam ediyor. 150bin’den fazla kullanıcı ve yatırımcıya ulaşan mining sitesi kripto severler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.Buraya üye olmanıza, telefon numarası ya da email adresi belirtmenize gerek yok. İddia edilene göre ücretsiz mining işlemi yapılabiliyor.Kayıt kısmına sadece parayı çekebileceğiniz doge coin cüzdan kodunuz yeterlidir.Kayıt linki yazının altında belirtilmiştir.

Yatırım yaparak 24 saat içerisinde %100 kar fırsatı sunarak katılımcılara tam 24 saat sonrasında otomatik olarak  yatırım tutarının 2 katını ödemeyi vadediyor. DogeCoin’in cüzdanını bulup, numarasını bu siteye yapıştırarak kazanım işlemi başlatabiliyor.DogeCoin yanında siteye Bitcoin,Litecoin,Ethereum,Tron ve Perfect Money gibi alternatif coinlerle de yatırım yapabilir ve kaydolabilirsiniz.

 

Ödeme Tutarının 2 Katı Coin Kazanma Fırsatı

Practik.Space ‘e sizin kullanıcı referansınız ile katılım yapan kullanıcıların yatırım yapmaları durumunda yatırımlarının %20’si kadar referans bonusu kazanmaktasınız. Sistemin ne süre açık kalacağı belirtilmemekle birlikte bu bir yatırım tavsiyesi ve önerisi değildir. Katılmak isteyen kullanıcılar yazı altında Practik.Space linki yer almaktadır.

Practik.Space Katılım Linki: Practik.Space 

Okunma:
143
Makale Etiketleri:
· · · · ·
Makale Kategorileri:
Ekonomi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat