Ripple İçin Bir Kötü Haber Daha! Dünyaca Ünlü Borsa XRP Alım Satımını Durduruyor!

Dünyaca ünlü kripto para ve Bitcoin borsası Kraken, ABD sakinleri için XRP trade’ini durduracağını duyurdu. Açıklamaya göre ABD dışında ikamet eden müşteriler bundan etkilenmeyecek.

Ripple Labs’e karşı son SEC davasına atıfta bulunan kripto para borsası Kraken, ABD sakinleri için XRP’nin alım satımının durdurulduğunu duyurdu.

30 Ocak TSİ 04.00’da yürürlüğe girecek olan karar, yalnızca ABD’de ikamet eden Kraken müşterilerini etkileyecek. Başka ülkelerdeki trader ve yatırımcılar bu karardan etkilenmeyecek. Açıklamayla birlikte Kraken, Ripple Labs’e karşı token’ın gerçekten bir menkul kıymet olduğunu iddia eden ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu davasının kalbindeki kripto para birimi olan XRP’de ticareti askıya alan veya sonlandıran en son borsa oldu.

29 Ocak 2021’den sonra ABD sakinleri XRP ticareti yapamayacak. Açıklamada “29 Ocak 2021’de ABD sakinleri için açık XRP siparişlerini iptal etmeyi ve açık XRP pozisyonlarını tasfiye etmeyi planlıyoruz. ABD’de ikamet edenlerin pozisyonlarını o günden önce çözmeleri şiddetle tavsiye edilir” ifadeleri kullanıldı.

Spark Token Airdrop’u Ne Olacak?

Kraken’in açıklamasına göre bu durum Spark token airdrop ile ilgili planları etkilemeyecek.

Okunma:
216
Makale Etiketleri:
· ·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Ekonomi · Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada