GTA 5 Online’da En İyi Ucuz Arabalar

 

2013 yılından bu yana eklenen pahalı araçların sayısı sayesinde GTA Online pahalı bir oyun haline geldi. Peki yüksek bir bütçeniz varsa hangi arabaları satın almalısınız? Bu soruyu aşağıda sizler için güzel bir liste ile cevapladık.

Öncelikle bu listedeki araçları alabilmek için iki milyon GTA doları tutarına bir limit belirledik. Zaten oyuna yoğun bir şekilde yatırım yaptıysanız ve tüm çabanızı mümkün olan en verimli şekilde para kazanmak için harcadıysanız bu miktarı kısa bir süre içerisinde kazanabilirsiniz. Bununla birlikte, daha eğlenceli aktiviteler yapmak yerine, bu sürecin tamamını parayı harcamaya ayırabilirsiinz.

Bu liste, en kullanışlı arabalarla, her şeyi önem sırasına göre sıralayacaktır. Görevler ve soygunlar için daha kullanışlı araçalrın yanı sıra, yarışlarda rekabet etmenizi ve serbest şekilde dolaşırken hızlı olmanızı sağlayacağız arabalara karşı önemli bir kozunuz olacak.

En ucuz GTA Online arabaları: 2 milyon dolarla başlayalım

Schafter V12 (Zırhlı)
Maliyet:
 325.000 $
Performans Yükseltmeleri: 52.250 $
Koltuklar: 4
Sınıf: Sedan (Tur Süresi için 1., En Yüksek Hız için 1.)

Schafter V12’nin zırhlı versiyonu, bütçesi olan herkesin sahip olması gereken bir şey. Zırhlı koruma sayesinde, ister haritada gezerken ister görev yaparken sizleri patlamalardan ve mermilerden koruyacaktır.  Sürüş için. Aynı zamanda hem tur süresi hem de en yüksek hız için Sedan sınıfındaki en hızlı otomobil, bu yüzden kendimizi bir Sedan yarışında bulursak iyi donanımlı olacağız ve en yüksek hızdaki çoğu Supercar’ın rakibi olacaktır.

Kalan Bütçe: 1.622.750 $

Elegy RH8
Maliyeti:
 0 $
Performans Yükseltmeleri: 165.550 $
Koltuklar: 2
Sınıf: Spor (Tur Süresi için 4., En Yüksek Hız için 33.)
Rockstar’s Social Club’a kayıtlı olduğunuz sürece, oyundaki en hızlı spor arabalardan birini ücretsiz olarak edinebilirsiniz. En yüksek hız açısından biraz eksik olsa da, iyi bir sürücü bu arabayı Spor yarışlarında büyük bir etki için kullanabilrisiniz. Daha özel makineler satın almak için ayıracak biraz paranız olana kadar, Elegy RH8’in fiyat / performans oranıyla oldukça işinizi görecektir.

Kalan Bütçe: 1.457.200 $

Banshee 900R
Maliyeti:
 670.000 $
Performans Yükseltmeleri: 165.550 $
Koltuklar: 2
Sınıf: Supers (Tur Süresi için 37., En Yüksek Hız için 5.)
Supercars sınıfı oldukça havalıdır, çünkü her şey oldukça pahalıdır. Ve bir Vagner içni yaklaşık 1.7 milyon dolar ayırmanız gerekebilir, yoksa önemli yarışlarda rakiplerinizle rekabet edemeyebilirsiniz.  Benny’nin Sports sınıfı Banshee’ye yükseltmesi olan Banshee 900R, bu açıdan alanında liderdir, tüm oyundaki en yüksek hızlardan birine sahiptir. Bu, oldukça pahalı bir araç olsa da, kesinlikle sizi oldukça havalı yapacaktır.

Kalan Bütçe: 621.650 $

Dominator
Maliyeti:
 35.000 $
Performans Yükseltmeleri: 114.525 $
Koltuklar: 2
Sınıf: Muscle (Tur Süresi için 10., En Yüksek Hız için 8.)
Super Sports sınıfı yarışlardan sonra, bir sonraki en yaygın yarış türü Muscle arabalarıyla gerçekleşir, ancak bütçemiz şu anda en iyi seçenekle başladığımızın neredeyse dörtte biri olduğundan, rekabet etmek için kullanabileceğiniz arabaları iyi seçmeniz gerekiyor. Dominator ise tam size göre bir araba ve düşük bir fiyatla hem tur zamanı hem de Muscle sınıfı için en yüksek hız yapan ilk 10 araç arasında yer alıyor. Sürmesi zordur, ancak alışırsanız oldukça başarılı olabilirsiniz.

Kalan Bütçe: 472.125 $

Schafter V12
Maliyeti:
 116.000 $
Performans Yükseltmeleri: 52.250 $
Koltuklar: 4
Sınıf: Spor (Tur Süresi için 24., En Yüksek Hız için 5.)
Bütçemiz dahilinde Sports Classics sınıfı yarışlara uygun herhangi bir arabanın olmaması durumunda, normal Spor sınıfına geri dönüyoruz. Ücretsiz Elegy RH8’i en yüksek hızda biraz düşük buluyorsanız, ilk tavsiyemizin nispeten ucuz zırhsız versiyonuyla çeşitlendirebilirsiniz. Normal Schafter V12, hem tur süresi hem de en yüksek hız için zırhlı kardeşinden daha hızlı bir araçtır ve hem Spor hem de Sedan yarışlarında kullanılabilir.

Kalan Bütçe: 303,875 ABD doları

BF400
Maliyet:
 90.000 $
Performans Yükseltmeleri: 158.500 $
Koltuklar: 2
Sınıf: Motosiklet (Tur Süresi için 19., En Yüksek Hız için 3.)
Off-Road yarışlarında da kullanılabilir. Bu anahtardır, çünkü bu şekilde kullanıldığında esasen “Off-Road” sınıfındaki en hızlı araç haline gelir. Herhangi bir normal Off-Road sınıfı araç, teknik olarak kendi sınıfında olmayan ancak yine de onlara karşı yarışabilecek olan BF400 tarafından yenilecektir. Bu bisikletin faydası şaşırtıcı, bu yüzden öncelikle arabalara odaklanan bir liste olmasına rağmen dahil edildi.

Kalan Bütçe: 55,375 ABD doları

Bati 801
Maliyeti:
 15.000 $
Performans Yükseltmeleri: 45.700 $
Koltuklar: 2
Sınıf: Motosiklet (Tur Süresi için 5., En Yüksek Hız için 4.)
GTA Online’da yalnızca 50.000 $ ile herhangi bir yararlı araç alamayacağınızı düşündüğünüz için affedilirsiniz ve Bati 801 olmasaydı haklı olurdunuz. Yükseltmeleri bizi bütçemizi yaklaşık 5 bin dolar aşsa da, bu oldukça önemsiz bir miktar. Ve sadece Motosikletler sınıfı için değil, aynı zamanda oyundaki tüm kara araçları için tur süresi ve en yüksek hız açısından sıralaması çok yüksek olan bir bisiklet için, bunun fiyat-performans oranını görmezden gelemezsiniz.

Kalan Bütçe: – 5,325 ABD doları

 

Okunma:
247
Makale Etiketleri:
· · · · ·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Genel · Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada