iOS 14.2 Public Beta 4 Yayınlandı! Nasıl İndirilir?

Apple, iOS işletim sisteminin yeni halka açık beta sürümünü yayınladı. iOS 14.2 Public Beta 4 olarak yayınlanan bu güncelleme, yeni duvar kağıtları ve emojiler gibi yenilikler içeriyor.

iOS 14.2 Public Beta 4 sürümü yayınlandı! Nasıl indirilir?

Apple, iOS’in en yeni beta sürümü olan iOS 14.2 Beta 4’ü herkese açık olarak yayınladı. Apple, Beta 4 ile birlikte kullanıcılara yeni duvar kağıtları da sundu. 8 standart, 8 adet de karanlık mod destekli toplam 16 yeni duvar kağıdı bulunan görsellerin çoğu gece görünümünde bulunuyor.

Duvar kağıdı dışında iOS ve iPadOS 14.2’de Apple, gözyaşı ile gülen yüz, ninja, anatomik kalp, kara kedi, mamut, kutup ayısı, dodo, sinek, dolmalık biber, tamale, kabarcık çay gibi seçeneklerle yeni 13 emoji ekliyor.

iOS 14.2, Apple’a ait Shazam uygulamasının iOS işletim sistemine entegrasyonunu derinleştiren Kontrol Merkezi için yeni bir Müzik Tanıma kontrolü sunuyor. Müzik Tanıma, çevrenizde çalan müziği keşfetmenizi sağlıyor ve AirPod’ları takarken bile uygulamalarda çalan müziği tanıyabiliyor.

Apple, görme bozukluğu olanlar için Büyüteç uygulamasına, iPhone kullanıcılarının diğer insanların ne kadar uzakta olduğunu bilmelerini sağlamak için “Kişi Algılama” özelliği ekledi, bu da sosyal mesafe için yararlı olabilecek bir özellik olarak dikkat çekiyor.

Nasıl indirilir?

– iPhone’unuz üzerinden buraya tıkladıktan sonra; Sign In bölümünden Apple ID’niz ile giriş yapın.
– Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Enroll Your Devices seçeneğine tıklayın.
– Enroll Your Devices ekranında “Download Profile” seçeneği bulunuyor. Bu seçeneğe tıklayın ve profili iPhone veya iPad’inize yükleyin. Profil yüklendikten sonra cihaz kapanıp açılacaktır.
– Cihaz açıldıktan sonra Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümünden iOS 14’ün herkese açık sürümünü sadece iPhone üzerinden yükleyebilirsiniz.

Kaynak : https://shiftdelete.net/

Okunma:
230
Makale Etiketleri:
· ·
Makale Kategorileri:
Genel · İnternet · Teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada