Steam’de En İyi 20 TL Altı Oyunlar – 20 Ekim


Bu hafta da Steam için en iyi 20 TL altı oyunlar listesi ile sizinleyiz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da ilgi çekmeyi başaran oyunları bu listeye dahil ettik. Bilindiği üzere Steam, haftalık olarak oyunculara indirimli oyunlar sunuyor. Bu indirimler kimi zaman en çok satan oyunlara da uygulanıyor. Bu indirimle birlikte uygun fiyata oyun satın almak isteyen oyuncular için hazırladığımız listede birbirinden farklı oyunlar bulunuyor. Ayrıca daha önceden listelerimizde yer alan oyunları, tekrar listeye almaktan kaçınıyoruz. Ancak bazı oyuncuların daha önceden oynamamış olabileceği ihtimalini düşünerek listeye eklediğimiz oyunlar da bulunuyor.

Bu hafta listemizde yer alan olan oyunları incelediğimizde indirimlerin yüzde 20 ile yüzde 60 oranında değiştiği görülüyor. Listede en uygun fiyatlı oyun 7,20 TL iken en yüksek fiyatlı oyun 22,40 TL ile kendisini gösteriyor. En yüksek fiyatlı oyunda 2,40 TL gibi bir fark olsa da listeye dahil ettik. Bununla birlikte indirimlerle ilgili detaylar, oyun başlıklarında yer alıyor. Her oyunun hangi tarihe kadar indirimde olacağı da oyun açıklamasında belirtilmiş durumda.

En iyi 20 TL altı oyunlar

Yapılan indirimler sonucunda dikkat çeken oyunları dahil ettiğimiz listede aksiyon, macera, simülasyon, spor ve strateji türünde kendisini gösteriyor. Günümüzdeki oyun fiyatları düşünüldüğünde listede yer alan oyunların oldukça uygun fiyatlı olarak kendisini gösterdiğini söylemek mümkün. Şimdi listeye başlayalım.

Minit

60 saniyelik macera olarak kendisini gösteren Minit, normal satış fiyatı olan 18 TL’den yüzde 60 indirim aldı. Aldığı indirimle birlikte 7,20 TL olan oyun, 23 Ekim tarihine kadar oyuncularla bu fiyattan buluşacak. Oyun, Steam üzerinden yapılan incelemelerde “çok olumlu” yorumlar alma başarısına sahip.

Oyun içinde sıradan bir hayat yaşarken sahilde bulunan kılıç her şeyi değiştiriyor. Oyun 60 saniye ile öne çıktığı için geçen her saniyeyi değerlendirmek gerekiyor. Bunun için de özel gayret gerektiren oyun, her anında keyif veriyor. Öte yandan üzerinde düşünülmesi gereken bulmacalar dikkat çekiyor.

Among Us

Son günlerde oldukça popüler olan Among Us, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. İndirimsiz olarak listeye dahil olan oyunun satış fiyatı 10,50 gibi uygun fiyat olarak belirlenmiş durumda. Oyun, Steam üzerinde yapılan son ve bütün incelemelerde “son derece olumlu” yorum alabilme başarısına sahip. Bu da oyunun oldukça sevilen bir yapım olduğunu gösteriyor.

Oyun multiplayer olarak 4 ile 10 kişi arasında oynanıyor. Oyunun hikayesi uzay aracında geçiyor. Bu araçta bir kişi katil, hain ve sabotajcı. Mürettebat da bu kişi yakalamaya çalışıyor. Sonrasında toplantı yapılıyor. Bu toplantı sonrasında seçilen bir kişi uzaya atılıyor. Ancak atılan kişi katil olduğu gibi masum bir mürettebat üyesi de olabilir.

 

Golf With Your Friends

Spor oyunu olarak kendisini gösteren Golf With Your Friends, normal satış fiyatı olan 25 TL’den yüzde 33 indirim aldı. Aldığı bu indirimle birlikte 16,75 TL olan oyun, 26 Ekim tarihine kadar bu fiyattan alıcı bulacak. OyunSteam üzerinde yapılan son ve bütün incelemelerde “çok olumlu” yorumlara sahip.

12 kişiye kadar destek veren oyunda golf oynanıyor. Ancak golf oynamak için tematik ortamlar kendisini gösteriyor. Ayrıca oyunda rakiplerinize karşı türlü sabotajlar yapmak mümkün. Bunlar topun yavaşlaması, donması ya da küreye dönüştürülmesi olarak kendisini gösteriyor. İsteyen kullanıcılar kendi sahalarını oluşturarak da oyunu oynama imkanına sahip.

Accident

En iyi 20 TL altı oyunlar listesinde hikayesiyle dikkat çeken bir diğer oyun olan Accident, normal satış fiyatı olan 25 TL’den yüzde 15 indirim aldı. Aldığı bu indirimle birlikte 21,25 TL olan oyun, 21 Ekim tarihine kadar bu fiyat ile oyuncularla buluşacak. Oyun, Steam üzerinde yapılan incelemelerde “çok olumlu” yorumlar almış durumda.

Oyunda eski araba kazalarını araştıran bir gazeteci canlandırılıyor. İlk yardım ve tedavinin de uygulandığı oyunda, farklı senaryolar bulunuyor. Erken erişim oyunu olarak oyuncuların karşısına çıkan oyun, öğretici bilgileri de oyunculara kazandırıyor.

In Silence

Korku oyunu olarak kendisini gösteren In Silence, normal satış fiyatı olan 18,50 TL’den yüzde 20 indirim aldı. Bu indirimle birlikte 14,80 TL olan oyun, 23 Ekim tarihine kadar bu fiyatla oyuncularla buluşacak. OyunSteam üzerinde yapılan incelemelerde “çok olumlu” yorumlara sahip.

Oyunda bir oyuncu görememesine rağmen üstün duyu yeteneklerine sahip olan canavarı kontrol ediyor. 2 ile 6 arasında değişen oyuncular ise canavardan kurtulmaya ya da onu avlamaya çalışıyor. Oyunda canavar uzak mesafelerden en ince sesleri duyabilir ve avını kolaylıkla paramparça edebilir.

Bu hafta için hazırladığımız Steam 20 TL altı oyunlar listesi bu şekildeydi. Listede satın almayı düşündüğünüz oyun yer alıyor mu?

 

Kaynak: shiftdelete.net

Okunma:
210
Makale Etiketleri:
· ·
Makale Kategorileri:
Genel · Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada