Messenger Arka Planınızı ve Emojinizi Nasıl Değiştirirsiniz?

 

Facebook kısa süre önce Messenger’ın birkaç yeni görsel öğe içeren bir revizyonunu duyurdu . Bunlardan biri, Messenger sohbetlerinizin her birinin arka planını ve emojisini değiştiren yeni temaların eklenmesidir. İşte yenilerinden birine nasıl geçeceğiniz.

Messenger, sohbetler için kullanılabilen birkaç temaya sahiptir ve temalar, sohbetlerinizin arka planını, rengini ve imza emojisini değiştirir. Sohbetlerinizin teması her biri için değiştirilmelidir ve seçenekleri sohbet ettiğiniz kişinin / kişilerin adına dokunarak bulabilirsiniz. Ancak özel bir sohbetin temel temasından memnun değilseniz, fazladan çabaya değer.

Seçenekleri bulmak için, görüşmenin üst kısmında özelleştirmek istediğiniz kişi veya grubun adına dokunun. Bu, seçenekleri ortaya çıkaracaktır. Bu menüden, sohbeti gizliye çevirmek veya paylaştığınız tüm fotoğraflara ve görsellere bakmak da dahil olmak üzere birçok şey yapabilirsiniz. Ancak seçeneğin en üstünde Tema seçeneğini göreceksiniz. Buna dokunmak size Gurur temasından renk gradyanlarına kadar bir dizi farklı seçenek gösterecektir.

 

 

Bir tema seçerseniz, emojiniz onunla birlikte değişir. Bununla birlikte, seçenekler menüsünde dokunarak da emojinizi özelleştirebilirsiniz – temaların hemen altındadır. Sohbet için emoji resminiz var; Şahsen, çift kalpli emojiyi seviyorum, çünkü Messenger’da sohbet ettiğim insanlar genellikle şefkat göstermekten hoşlandığım kişilerse.

 

 

Bir not olarak, temayı ve emojiyi değiştirirseniz, görüşmedeki diğer kişi (kişiler) bir bildirim alır. Bu yüzden benim gibi olmayın ve temayı ve emojiyi hızlıca değiştirin, yoksa onlara bir dizi bildirim gönderebilirsiniz ve sohbet böyle görünecektir.

 

 

Ve bu kadar! Artık Messenger görüşmelerinizi özelleştirebilirsiniz. Bu özellik hakkındaki görüşlerinizi yorumlarını bekliyoruz.

Okunma:
218
Makale Etiketleri:
· · ·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Genel · İnternet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada