Twitter’ da Yeni Dönem Hazırlığı, Başka Kullanıcılara Önerileceksiniz

Twitter’ hesapların birbirlerine önerilmesi konusunda var olan sistem, kullanıcılar için hayli zorlu ve vakit alan bir işlem halinde. Twitter’ da yeni dönem hazırlığı başladı ve özellikle kullanıcıların önerilmesi konusunda yeni bir sistem geliştiriliyor. Herhangi bir profili takip ettiğinizde, bu profilde artık Twitter’ ın önerdiği başka kullanıcılarla karşılaşılacak. Önerisi yapılan tüm kullanıcılar, Twitter’ ın güvenilir kullanıcı olarak tanımladığı profiller arasından titiz bir seçimle belirlenecek. Profile giren kullanıcının, bu profilleri takip etmesi talep edilecek. Ancak elbette kullanıcıların bu profilleri takip etmek istememesi halinde, zorunlu bir takip söz konusu değil.

Twitter’ da Yeni Sistem Android Kullanıcıları İçin Geliyor

Twitter’ dan bu güncellemenin ne zaman olacağına dair ya da İOS’ ta da olu olmayacağı konusunda bir açıklama yapılmadı. Güncellemenin öncelikle Android kullanıcılarına sunulacağını belirten şirket, hali hazırda hesap önerileri sisteminin farklı kıstaslara sahip ve her kullanıcının kendisine göre çalıştığının altını çizdi. Aynı zamanda kullanıcıların, diğer profilleri takip etmek için “ Takip et “ butonuna tıklamak zorunda kaldığınız ve bunun içinde öncelikle profile açmak zorunda kalındığını belirti. Bu zaman alıcı sistemi, önerilen tüm hesaplar içerisinde, profile girmeden istenilenlerin takip edilebileceği yeni bir sistemle değiştirecekler. Tek bir tıklama ile takip edilmek istenenler ve istenmeyenler ayrılabilecek.

Twitter’ da yeni dönem aynı zamanda yanlış ve hatalı verilerin önüne geçmek için hazırlanmış “ Birdwatch “ özelliğiyle de destekleniyor. Profillerin güvenlik düzeyi daha da arttırılıyor.

 

 

 

 

Okunma:
111
Makale Etiketleri:
·
Makale Kategorileri:
Genel · İnternet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat