Ferrari Purosangue, Test Sırasında Görüntülendi


SUV modellerinin premium otomotiv üreten firmalar için en iyi gelir modellerinden biri olduğu biliniyor. Gelecek yıl piyasaya sürülmesi beklenen Ferrari Purosangue, test sırasında kameralara yakalandı.

İlk Ferrari SUV modeli Purosangue, test sırasında görüntülendi

Lamborghini, Aston Martin, Bentley, Porsche ve Rolls-Royce gibi firmalar SUV modellerini piyasaya sürmüştü. Süper spor otomobil denilince akla gelen ilk firmalardan biri olan Ferrari, rakiplerini takip ederek SUV çalışmalarına başladı.

2021 yılında piyasaya sürülmesi beklenen Ferrari Purosangue, rakiplerinden farklı tasarım hattıyla dikkat çekiyor. Her ne kadar Ferrari hayranları tarafından hoş karşılanmasa da, günümüzde en çok tercih edilen tür olan SUV modelleri, neredeyse her fiyat segmentinde bulunabilir hale geldi.

Ferrari Purosangue ile ilgili henüz net bir bilgi yer almıyor. Ancak otomotiv devinin hali hazırda geliştirdiği motor ve aktarma organlarının yeni model de kullanılacağı düşünülüyor. 626 beygir Bentley Bentayga ve 641 beygir Lamborghini Urus ile rekabet etmesi gereken modelin en az 650 beygirlik motor ile geleceği tahmin ediliyor.

Ayrıca modelin 350.00 dolar başlangıç fiyatı ile satışa çıkması bekleniyor.

 

Okunma:
246
Makale Etiketleri:
· ·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Genel · Otomobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada