İnanılmaz Lakin Gerçek: PS5 Oyna Bin Dolar Kazan

Satışa çıkalı 1 ay olan yeni jenerasyon konsol PlayStation 5 yurt dışında büyük ilgi görüyor. Bu ilgiyi fırsata çevirmek isteyen Avustralya merkezli bir teknoloji sitesi, PS5 oynayana bin dolar vereceğini açıkladığı yeni bir iş ilanı yayınladı.

İnanılmaz fakat gerçek: PS5 oyna bin dolar kazan

Avustralya’daki tanınan teknoloji sitelerinden WhistleOut, PS5 alamayan ve oyun severlerin kapıda kuyruğa gireceği bir iş ilanı yayınladı. İlan açıklamasında, PlayStation 5 ile 50 saat kesintisiz oyun oynayanlara 1.000 dolar (yaklaşık 7.650 TL) ödeme yapacak.

İş müracaat kaidelerinde PS5 sahibi olma kuralı aranmazken, WhistleOut oyuncuya para ödeme dışında da diskli PlayStation 5 konsolunu para talep etmeden armağan edeceğini açıkladı.

Tabi ki bu iki harika mükafata ulaşmak kolay değil. Başvuran bireyler 50 saat boyunca hiç aksatmadan PS5 oynayacak ve evvelce belirlenen sorulara da yanıt verecek. Kullanıcıdan eski kuşak konsollarla PlayStation 5’i kıyaslayıp ortadaki farkı belirtmesi ve genel performans hakkında yorum yapması istenecek. Ayrıyeten şayet istenirse WhistleOut YouTube kanalından canlı yayın da yapabilecek.

 

Okunma:
220
Makale Etiketleri:
· · ·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Genel · Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada