PlayStation Telefon Uygulaması, PS5 İçin Büyük Bir Güncelleme Alıyor

 

  • Sony, PS5 lansmanının hemen öncesinde mobil cihazlar için yeni bir PlayStation Uygulaması yayınladı.

  • Yeni sürümler sesli sohbet, yerel bir mağaza ve PS5’iniz üzerinde uzaktan kontrol sunuyor.

  • Artık Android ve iOS için kullanılabilir.

 

 

Yenilenen PlayStation Uygulaması, oyunları uzaktan başlatma, depolamayı yönetme  ve sisteminizde oturum açma seçenekleri dahil olmak üzere yeni PS5 özelliği geliyorç. PS4’te olduğu gibi oyunları doğrudan PS5’inize satın alabilir ve indirebilirsiniz.

En büyük güncellemeler iletişim etrafında dönüyor. Telefonunuz üzerinden parti grupları oluşturabilir ve diğer 15 kişiyle sesli sohbet edebilirsiniz – arkadaşlarınızla sohbet etmek için TV’nizde olana kadar beklemeniz gerekmez. PS Mesajları, PlayStation Uygulamasında da yerleşiktir, bu nedenle yalnızca bir metin görüşmesine ayak uydurmak için çoklu görev yapmanız gerekmez.

Sony ayrıca eski web görünümü yerine gerçek anlamda yerel bir PlayStation Store’u entegre etti, bu nedenle uygulamaları satın almak ve PS5’inize uzaktan indirmek çok daha kolay olacaktır. Yenilenmiş bir genel arayüz, arkadaşlarınızın ne oynadığına ve son oynadığınız oyunlara daha hızlı göz atmanızı sağlar.

Bu, bazı açılardan, bazı tanıdık özelliklere ek olarak oyun akışını içeren (PlayStation’da ayrı bir Uzaktan Oynatma uygulaması gerektirir) Android için Xbox uygulaması beta kadar karmaşık değildir . Bununla birlikte, PS5’in çıkışı PlayStation Uygulaması için büyük bir adım atıyor. Artık oyunların dışında birçok görevi yerine getiren birinci sınıf bir vatandaş.

Okunma:
231
Makale Etiketleri:
· · · · · ·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Genel · Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada