PUBG Mobile Payload 2.0 Ne Zaman Geliyor?

PUBG’ nin payload 2.0 adını verdiği güncelleme 2019 yılının Ekim ayında kullanıcılara sunulmuştu. Kısa süre içerisinde çok beğenilen ve popüler hale gelen güncelleme, maalesef fazla uzun ömürlü olmadı ve kaldırıldı. Kaldırılma nedeninin de açılanmamasına rağmen, güncellemede bulunan bazı açıkların tespit edildiği ve bunların düzeltilmesi için geri çekildiği hakkında dolaşan bir söylenti var. Bununla birlikte bu konuda PUBG’ den herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak milyonlar düzeyinde ki PUBG oyuncusu PUBG Mobile Payload 2.0 Ne Zaman Geliyor? Sorusuna sürekli yanıt arıyor.

Payload 2.0 Güncellemesiyle Neler Gelmişti

Payload 2.0 güncellemesi pek çok yenilikle birlikte gelmiş ve oyunu çok daha eğlenceli hale getirmişti. Bu güncellemeyle ölen takım arkadaşınızı diriltebilme özelliği, özellikle oyuncuların en çok sevdiği ayrıntı olmuştu. PUBG Mobile Lite’ de olan takım arkadaşını canlandırma özeliği Payload. 20 ile tüm oyuna gelmişti. Bunun yanında helikopter kullanılabilmesi ve çeşitli ağır silahlarında kullanımı güncellemede bulunuyordu. M202 ve M3E1-A isimli roketatarlar, AT4-A adındaki lazer güdümlü füze, MGL ve M79 bomba fırlatma, RPG-7 roketatar gibi ağır silahlar önceki güncellemede vardı.

Payload 2.0 Güncelleme tarihi açıklandı

10 Ekim 2020 tarihinde PUBG Mobile Payload 2.0 güncellemesi kullanıcılara yeniden sunulacak. Ernatel 2.0 haritasının güncellenmiş hali olacağı açıklanan yeni güncellemeyle birlikte, her yere taşınabilen radar sistemi, oyunculara büyük bir avatntaj sağlayacak. Yeni ve özel zırhlı araçların yanında insansız hava araçları da kullanılabilecek.

 

 

Okunma:
182
Makale Etiketleri:
·
Makale Kategorileri:
Genel · Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat