Red Dead Online Bağımsız Oluyor

Red Dead Redemption 2’nin çevrimiçi çok oyunculu modu yakında PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X | S için kendi başına satın alınabilecek.

Rockstar, Red Dead Online’ı Red Dead Redemption 2’den resmen ayırıyor. Bu, çevrimiçi çok oyunculu modu hem PC’de hem de konsollarda bağımsız bir ürün olarak satın alabileceğiniz anlamına geliyor –oynaması ücretsiz olmayacak.

Red Dead Online’ın bu yeni bağımsız sürümü 1 Aralık’ta piyasaya sürülecek ve 20 dolara mal olacak. Bununla birlikte, piyasaya sürüldüğü ilk birkaç ay boyunca – lansmandan 15 Şubat 2021’e kadar -% 75 indirimli olacak ve sadece 5 dolara satılacak. Çevrimiçi bir oyun olarak, sırasıyla PS4 / PS5 veya Xbox One / Series X | S üzerinde oynayabilmek istiyorsanız  PlayStation Plus veya Xbox Live Gold aboneliğine sahip olmanız lazım.

Red Dead Online, PlayStation Store, Xbox Store, Rockstar Games Launcher, Steam ve Epic Games Store üzerinden satılacaktır. Red Dead Redemption 2’ye sahip olanlarla aynı özelliklere sahip olacaksınız, yani mevcut bir oyuncuysanız burada satın alabileceğiniz yeni bir şey yoktur.

RDO’nun yüklenmesi için 123 GB boş alan gerekir. PS5 veya Xbox Series X | S’de oynuyorsanız, belirli geliştirmeler hakkında bir kelime yok, ancak bu platformlar oyunu geriye dönük uyumluluk yoluyla destekliyor.

Şirket için büyük bir başarı olmaya devam eden GTA Online’ın Grand Theft Auto V’den ayrı olarak temin edilmediği göz önüne alındığında, bu Rockstar için kayda değer bir sürümdür.2021’de GTA online bağımsız oyunu da yolda. ancak Red Dead, Rockstar’ın bu şekilde ayrılan oyunlarından ilki olacak.

 

 

Okunma:
152
Makale Etiketleri:
· · · ·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Genel · Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat