Riot, Valorant’ın yeni karakteri Yoru’yu duyurdu

Riot Games, Valorant’ın yeni karakter içerecek olan ikinci bölümüne dair ilk ayrıntıları açıkladı. 12 Ocak‘ta yayınlanacak yeni güncelleme ile birlikte gelmesi muhtemel diğer değişikliklerin ayrıntılarını da paylaşması beklenen Riot,  yeni karakter Yoru‘ya dair bilgiler verdi.

Görünmez bir casus

Işınlanma yeteneğine sahip olan yeni karakter, görünmez olabilme özelliği ile de casus bir rol üstlenmeye hazırlanıyor. Hareket konusunda uzmanlaşan Casus Düellocu, kısa mesafe alanlarda ışınlanabilecek ve rakiplerini flaş ile kör edebilecek. Ultimate ile görünmez hale gelebilen Yoru, düşmanlarını atlatmak için ayak seslerini dahi taklit edebiliyor.

Ayrıca Riot, Yoru için 1 Mart‘a kadar sürecek yeni bir savaş geçişi ve Valorant’ın ilk bölümünden hayranların en sevdiği bazı görünümleri de içeren, Run-It-Back adlı bir görünüm paketi de yayınlayacak.

Ek olarak, 12 Ocak’ta yayınlanacak Valorant‘ın 2. bölümünde, başka yama notları ve denge değişikliliklerinin de yer alması bekleniyor. Her geçen gün içerik anlamında zengileşen Valorant, yakın zamanda Riot’un en popüler oyunu olan League of Legends’i alt edebilir.

FIRSAT ÜRÜNLERİ

 

Okunma:
273
Makale Etiketleri:
· ·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Genel · Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada