Team Fordzilla, Sanal Yarış Aracı P1 Modelini Tanıttı

Kısa sürede tüm dünyanın benimsediği e-Spor yarışları, pandemi nedeniyle daha fazla önem kazandı. Yarış takımı Team Fordzilla, sanal yarış aracı olan P1 modeli için lansman düzenledi.

Team Fordzilla, sanal yarış aracı P1 için lansman düzenledi

Koronavirüs sebebiyle yeni normal adı altında hayatımıza birçok değişiklik oldu. Bunlardan en önemlisi de fiziksel olarak gerçekleştirilen birçok etkinliğin sanal hale dönüşmesiydi. Yarış etkinliği düzenleyen birçok firma, bu yıl hem izleyicileri hem de yarışçıları sanal ortama davet ederek bir ilki gerçekleştirdi.

Hali hazırda sanal yarış düzenleyen şirketler olsa da büyük etkinliklerin e-Spor haline dönüşmesi analistler tarafından yeni kilometre taşı olarak nitelendirildi. Ford Avrupa Tasarım Direktörü Amko Leenarts, ” Oyuncuların çok iyi tasarımcı olabileceklerini keşfettik. Özellikle e-Spor gibi sektörlerde hem eğlenmek hem de rekabetçi olmak büyük önem arz ediyor. ” ifadelerini kullandı.

Sanal yarış takımlarından biri olan Team Fordzilla, Mart 2020’de oyuncular için tasarlayacağı araç ile ilgili paylaşım yapmıştı. Resmi Twitter hesabından anket yapan takım, izleyicilerin araç tasarımında söz sahibi olması gerektiğinin altını çizdi.

Binlerce kişinin katıldığı anket sonucunda yeni yarış aracı nihayet izleyiciler ile buluştu. Yeni aracını lansman ile duyuran Team Fordzilla, aracın hangi oyunda yer alacağını henüz açıklamadı.

Kaynak:shiftdelete.net
Okunma:
215
Makale Etiketleri:
· · ·
Makale Kategorileri:
Genel · Otomobil · Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada