Valorant, en yeni uzay ajanını tanıttı


Riot, Valorant‘ın ikinci perdesini gerçekliğin kurallarını esnetebilecek başka bir karakterle başlatıyor. Geliştirici, savaş alanını kontrol etmek için “kozmosun enerjilerini” kullanan Ganalı bir ajan olan Astra‘yı tanıttı.

Valorant’ın en yeni ajanı: Astra

Yeni karakter yerçekimi kuyuları, patlayıcı bulutsular ve duman benzeri bulutsular üreten “yıldızlar” yerleştirmek için astral bir forma giriyor. Ayrıca uzay ajanı ile iki yıldız arasında, mermileri engelleyen ve sesleri bastıran “kozmik bir bölünme” yaratabilirsiniz.

Valorant‘ın yeni karakteri Astra, 2 Mart‘ta yeni bir savaş geçişiyle birlikte oynanabilir olacak. Astra ücretsiz kullanıcılar yeni bir tabanca, yeni bir Versus kartı, yeni bir arkadaş ve yeni bir sprey sunarken, ödeme yapanlar için bir balta, bir Cavalier Vandal ve Operator, başka bir Versus kartı ve kendi spreylerini alacaklar.

Astra‘nın pratikte ne kadar iyi çalışacağını söylemek için henüz çok erken olduğu düşünülüyor. Ancak, eklenmesinin Riot‘un Valorant ile devam eden stratejisinin ana hatlarını çizmeye yardımcı olacağı ifade ediliyor.

 

Okunma:
205
Makale Etiketleri:
·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Genel · Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada