Yılın Oyunu Cyberpunk 2077 Daha Ucuza Nasıl Alınır?

Çıkışıyla beraber herkesin gözdesi durumunda olan ancak oyun içi hatalar ve konsol tarafındaki sorunlarla gündemde olan Cyberpunk 2077’yi daha ucuza almanın bir yöntemi var.

Yılın oyunu Cyberpunk 2077 daha ucuza nasıl alınır?

CD Projekt Red tarafından yapımcılığı üstlenilen ve bu yıl oldukça ses getiren RPG oyunu Cyberpunk 2077 gündemden düşmüyor. PS4 ve Xbox One tarafında oyunun çalışmaması ve konsolları çökertmesinin ardından gelen özür dileme açıklaması ve iade süreci, CDPR’nin itibarını ciddi ölçüde zedeledi.

Oyunu konsol yerine bilgisayarda oynayan kullanıcılar performans tarafında tam aksi yönde bir deneyime sahipken, oyun içi hatalar konusundaki yorumlar da bir hayli fazla görünüyor. Satış fiyatının Cyberpunk 2077 için değip değemeyeceği konusunda kararsız kalanlar için Epic Games’ten güzel bir haber var.

Bugünden itibaren başlayan Epic Games indirim günleri 15 gün süreyle devam edecek. Bugün sunulan Cities: Skyline oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize eklediğinizde Epic Games Store tarafından Yılbaşı Tatili 2020 kampanyası kapsamında 60 TL kupon hediye veriliyor. Bu kupon, 7 Ocak 2021 tarihinde sona eriyor ve fiyatı 79.99 TL ve üzeri olan indirimsiz oyunlar kullanılabiliyor.

Yılın oyunu olarak lanse edilen ve GTA 5’i tahtından edeceği söylenen Cyberpunk 2077’yi verilen indirim kuponu daha ucuza almak mümkün. Bunun için ilk olarak Epic Games’in bugün sunduğu oyunu kütüphanenize eklemelisiniz. Henüz bu oyunu almadıysanız haberimize göz atabilirsiniz. Bir sonraki adımda normal fiyatı 249 TL olan Cyberpunk 2077’yi sepetinize ekledikten sonra verilen kuponla 189 TL’ye satın alıp değerlendirebilirsiniz.

Kaynak:shiftdelete.net
Okunma:
125
Makale Etiketleri:
·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Genel · Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat