Google, Play Store’da Şık Bir Uygulama Karşılaştırma Özelliğini Test Ediyor

İnternette telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve kameralar gibi gadget’ların özelliklerini karşılaştırabileceğiniz birçok site var. Ancak uygulamaları aynı şekilde karşılaştırmak zor. Ancak, Google Play Store’da tam da bunu yapmanıza izin veren bir özelliği test ediyor.

Android Police’e göre , bu özelliğe sahipseniz, bir uygulamanın sayfasındaki yorumların altında yeni bir karşılaştırma tablosu göreceksiniz. Yayın tarafından elde edilen bir GIF’de, bölüm, kullanım kolaylığı, çevrimdışı oynatma, yayınlama ve uygulamaları birbirine göre değerlendirmek için listelenen kontroller gibi önlemlerle diğer oyunculara karşı VLC’yi gösteriyor.

Play Store uygulama karşılaştırma deneyi

 

Şu anda Play Store, benzer uygulamaların adlarını bir uygulamanın sayfasının altında gösteriyor.

 

Bu akıllıca bir fikir çünkü karşılaştırma tablosu hangi oyuncuların ilginizi çekebilecek belirli özelliklere sahip olduğunu kontrol etmenizi sağlar; VLC durumunda yayın yapma veya yayınlama yeteneği.

Android Police, özelliğin şu anda Play Store 22.4.28 sürümünde görünür olduğunu, ancak yalnızca bazı kullanıcılar ve belirli uygulamalar için görüneceğini belirtti. Bu sadece bir test olduğundan, Google’ın bunu tüm kullanıcılar için sunacağına dair bir garanti yoktur, ancak umarım bunu yaparlar.

Okunma:
146
Makale Etiketleri:
· ·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Genel · İnternet · Teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat