iPhone SE 3 sızdırıldı

Apple’ın bahar periyodunda piyasaya sürdüğü iPhone SE 2020 modelinin beklentileri karşılayacak bir muvaffakiyet elde etmesi devam modelinin de önünü açtı. 2022 yılı için yeniden bahar aylarında iPhone SE serisinin yeni modeli gelebilir.

iPhone SE 3 neler sunuyor?

iPhone SE serisi firmanın biraz daha uzun soluklu piyasada kalan serisi haline geldi diyebiliriz. 2016 yılındaki birinci iPhone SE modelinin akabinde 2020 yılında iPhone SE 2020 modeli piyasaya çıktı. Serinin üçüncü modeli için ise 2022 yılı işaret ediliyor. Bunun sebebi ise muhtemelen Apple’ın ana serinin satışlarını destekleme muhtaçlığı hissettiği vakitler olabilir.

iPhone SE 2020 modeli için 6.06 inçlik entegre LCD panel argümanları var. Panel Sharp yahut JDI tarafından yahut her ikisi tarafından karşılanacak. Buna bakarak aslında modelin ertelenen iPhone SE Plus olduğunu düşünebiliriz.

iPhone SE 2022 firmanın öteki modellerinden pek çok ögesi miras alacak. Örneğin iPad Air 2020 ile gördüğümüz güç tuşuna entegre TouchID sensörü bunlardan birisi. iPhone 11 modelindeki çift kamera yeniden bu modelde yer alacak. Ayrıyeten zayıf da olsa çentiksiz bir ekran tezi mevcut.

Üstte bahsettiğimiz üzere iPhone SE 2022 modelinin akıbetini asıl serinin satışları belirleyecek. 2021 yılında çıkacak iPhone 13 serisinin gidişatına nazaran Apple yeni kartını masaya sürebilir.

 

Okunma:
107
Makale Etiketleri:
· · · ·
Makale Kategorileri:
Genel · Teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat