İşte Galaxy S21’in Tasarımı Gerçek Hayatta Nasıl Görünüyor

Muhtemelen Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy S21 serisinin CAD görüntülerini görmekten bıktınız ve telefonların gerçek hayatta nasıl göründüğünü bilmek istiyorsunuz. Neyse ki YouTuber Sakitech, S21 Ultra ve S21 Plus’ın tek bir fotoğrafını yan yana paylaştı. Aşağıdaki videoda görseli görebilirsiniz. Gördüğünüz cihazların üretim öncesi cihazlar olduğunu unutmayın. Ayrıca, çoğu geçmiş sızıntılarda da duyduğumuz telefonlar hakkında bazı haberler de paylaştı.

Başlangıç ​​olarak, Samsung’un yeni S serisi serisini 14 Ocak’ta ve civarında duyuracağını ve ön siparişlerin aynı gün olacağını bildirildi. Sakitech ayrıca şirketin dizilişi daha agresif bir şekilde fiyatlandıracağını belirtti. Bilgilerini kaynaklamıyor, ancak daha önceki raporları genel olarak doğruluyor.

S21 Ultra, 108MP ana sensör, 12MP ultra geniş kamera ve bir değil, iki telefoto kamera, biri 3x optik zoom ve diğeri 10x optik zoom ile oluşan dörtlü bir kamera sistemine sahip olacak. S21 Plus’a gelince, Sakitech 12MP ana sensör, 12MP ultra geniş kamera ve 64MP telefoto lens içereceğini söylüyor. Normal boyutlu S21, eşleşen bir kamera kurulumuna sahip olacak. Yine de bu daha önce duyduğumuz bilgilerdir, bu yüzden buradaki ilginç şey, S21’in yeni kamera çıkıntısının gerçek hayatta nasıl göründüğüdür.

Okunma:
122
Makale Etiketleri:
·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Genel · Teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat