Mercedes-Benz eScooter Ürünü Ayrıntıları Ortaya Çıktı

Elektrikli olarak hazırlandığını duyurulmuş olan Mercedes-Benz eScooter, bu haberin ardından markaya olan güveninde etkisiyle merak konusu haline dönüşmüştü. Bir video paylaşımı yaparak, ürünün özellikleriyle ilgili ayrıntıları aktaran şirket, 2020 yılı bitmeden önce kullanıcıların beğenisine sunulacak. Mercedes-Benz eScooter modeli, 250W gücünda özel bir motora sahip ve elektrikli olarak hazırlanmış. Ürünün toplam ağırlığı 13,5 Kg.

Elektrikli eScooter, 20 km maksimumum hız kapasitesine sahip. 36v 7.8 Ah bataryası bulunan cihaz, kat edilecek yolun koşullarıyla birlikte, kullanıcısının ağırlığının birlikte hesaplandığı, ortalama 25 km gibi bir menzil sunuyor. Diğer bir deyişle, gidilecek yolda yokuşlar ve engebeler bulunmuyorsa ve kullanan kişi standart ağırlığa sahipse, 25 Km yol, tek şarjda kat edilebiliyor. Yeniden şarj süresi ise 3,5 saat sürüyor.

 

 

Özel Tasarıma Sahip

Engebeli yol koşullarında konforlu bir sürüş deneyimi sunması için, özel geliştirilmiş bir süspansiyon sistemi bulunuyor. Aynı zamanda katlanabilir tasarımı, kolayca taşınmasını ve saklanmasına yardımcı oluyor.  Tasarımında bulunan ekran sayesinde, batarya durumu, sürüş modları ve hız takibi yapılabiliyor. Aynı zamanda Mercedes-Benz eScooter modeli, mobil uygulama desteğine de sahip. Bununla birlikte Micro Mobility Systems ve Mercedes-Benz ikilisinin birlikte ürettiği eScooter’ ın ne zaman kullanıcıların beğenisine sunulacağı hakkında herhangi bir detay verilmedi. Elektrikli bir scotter konusunda geliştirilme haberi paylaşıldığından bu yana, Markanın Mercedes olması üründen beklentilerinde üst seviyede olmasına yol açıyor.

 

Okunma:
185
Makale Etiketleri:
Makale Kategorileri:
Genel · Teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada