R10.Net Üyelik Alımı Manuel Onay Şeklinde Kısa Süreli Aktif!

Türkiye’nin En Büyük Webmaster Platformu R10.NET Üyeliği Herkese Açılıyor

15 yıldır Türkiye’deki Webmaster’lara hizmet veren platform, 26.12.2020 itibariyle kapılarını üye olmak isteyen herkese açıyor. Ancak yine kullanım amacından sapılmaması adına, üyeliklerde 4 aşamalı onay sistemi geçerli olacak. Halihazırda platforma üye değilseniz ve davetiye bulamadığınız için kullanamıyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Üyelik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

 

Şartlar nedir?

1. Üyelik formunu doğru bilgilerle tamamlayın. Çünkü her şey onaydan geçecek. Yanlış girilen bilgiler otomatik T.C kimlik kontrolü sırasında sorun yaratır ve üyeliğiniz tamamlanmaz. E-mail adresiniz sürekli kullandığınız bir adres olmalı. Üyelik girişlerinde Kullanıcı Adı yerine email kullanılmakta.

2. Boş bir kağıda üstteki örnek gibi en üste R10.Net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıtla birlikte Yüzünüzün net gözükeceği şekilde çektiğiniz Özçekim ( Selfie ) Fotoğrafınızı Öz Çekim alanından “Dosyayı Seçin” kısmına yükleyin. Öz çekim yükleme alanının hemen altında bulunan uyarıları dikkatlice okuduktan sonra KVKK metnini kabul ederek kayıt formunu doldurup işlemlerinizi tamamlayın.

Bu selfie’yi neden istiyorsunuz? diyen arkadaşlar çıkabilir. Geçen yıl bu tarz sorular çok soruldu. R10.net bir banka değil fakat insanların kendi aralarında günde ortalama 1 Milyon TL üzerinde ticaret yaptığı, Türkiye’nin hemen hemen bir çok dijital işlerinin buradan döndüğü çok büyük bir platform. Bu sebeple sizleri aramıza kabul ederken mevcut üyelerimizin güvenliğini de ön planda tutmak zorundayız. KVKK Aydınlatma Metnimiz ve Veri Güvenliği için verilerin nasıl saklanacağı, nasıl işleneceği net bir şekilde size kayıt sırasında gösterilecektir.

3. Formu tamamen bitirip tamamladıktan sonra hesabınıza Giriş yapın ve ardından telefon doğrulamanızı yapın.

4. Üyeliğinizin aktifleşmesi için Mail’e gelecek olan aktivasyonu tıklayın.

r10.net buraya tıklayarak işlemlere başlıyabilirsiniz

Okunma:
314
Makale Etiketleri:
·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Genel · Teknoloji · Yaşam

Yorumlar

  • Hocam üye olmaya çalışırken resim yükleme yerinde verilen biçimde (jpeg,jpg,PNG) yükleme yaptığım halde kabul etmiyor hata veriyor. Şikayetimi dile getirirseniz sevinirim. Teşekkürler

    Ali 26 Aralık 2020 23:51 Cevapla
    • Merhaba , resim boyutu büyüklüğü ile alakalı olabilir.

      Bilen Var Bilen Var 27 Aralık 2020 02:07 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada