Realme 4K SLED Akıllı Tv Türünün İlk Örneği

Dünyada bir ilk olacağı ve hakkında bilgilerin sunulmasıyla yapılan tanıtım çalışmaları uzunca bir süredir devam eden akıllı tv nihayet kullanıcılara sunuldu. Hakkındaki teknik özellikler ile ilgili yapılan tanıtım çalışmalarıyla, henüz piyasaya sürülmeden büyük bir merakla beklenmeye başlayan Realme 4K SLED akıllı tv, Şirketin CEO’ su tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamayla birlikte kullanıcıların beğenisine sunuldu. Twitter’ da Realme 4K SLED Akıllı Tv Türünün İlk Örneği olan cihazla ilgili teknik özelliklerde kullanıcılara sunuldu.

Realme SLED Akıllı TV özellikleri

Metal bir gövdeye sahip tv, 9,5 mm çeçevesiz bir tasarıma sahip. 55 inç olarak tasarlanmış 4K SLED ekran, % 108 oranına NTSC renk paletini destekliyor. Realme var olan akıllı televizyonlarda ki mavi ve beyaz arka ışık yerine, genel ren üretimini özellikle destekleyen RGB bir arka ışık kullanıyor. 16 GB dahili hafızanın yanında 1,5 GB ram televizyonun diğer özellikleri arasında yer alıyor. Dört çekirdeğe sahip Cortex-A55 Mediatek CPU’ ya sahip olan TV, Bluetooth 5.0 ve çift bant Wi-Fi özellikleriyle birlikte kullanıcıya sunuluyor.

Realme 4K SLED Akıllı Tv Türünün İlk Örneği olarak lanse edilen ürün, Dolby Audio destekli 24 W ve dört adet hoparlöre sahip. Android TV 9 ve Chromecast desteği bulunuyor. Ayrıca cihazla birlikte kullanıcıya sunulan Realme 100W Soundbar’ da 60 W hoparlörler ve 40W çıkış gücüne sahip subwoofer aracılığıyla 100W ve Bluetooth 5.0 özellikli ses kapasitesi de sunuyor.

 

 

 

 

Okunma:
140
Makale Etiketleri:
· · ·
Makale Kategorileri:
Genel · Teknoloji · Yaşam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat