Ücretsiz Kitap Okuyabileceğiniz Mobil Uygulamalar

Kitap okumak denilince akla artık e-kitaplar da geliyor. Zira karantina döneminde insanlar dijital kitaplara yönelmiş durumda. D&R bir süre önce yayımladığı verilerde İnternet siparişlerine yüksek oranda, e-kitap okuyucuların eklendiğini duyurmuştu. Kitap alışverişleri yerini PDF baskılı kitaplara, halihazırda mobil uygulamalara bırakmaya başladı bile. Peki, ücretsiz kitap okunabilecek mobil uygulamalar hangileri olabilir? Aslında burada karşımıza farklı alternatifler çıkıyor işte e-kitap yolculuğunda size yardımcı olacak uygulamalar:

Ücretsiz kitap okunabilecek mobil uygulamalar listesi

Geleneksel olarak sayfalarını çevirerek okuduğumuz kitapların verdiği keyif ayrı diyebiliriz. Yine de artık insanların büyük bir çoğunluğu bilgisayar, akıllı telefon ve tabletleri üzerinden haber okuyor; gazete almıyor ya da en sevdiği kitabı PDF versiyonunu tabletine indiriyor ve oradan okumasını yapıyor. Bu nedenle dijital tarafta dikkat çeken ücretsiz kitap okuma uygulamları dikkat çekiyor. Bazıları sesli kitap uygulamasıyken, bazıları tek bir ücret ile yüzlerce kitaba ulaşmayı sağlıyor.

Biryudumikitap, her sabah 5 dakikada okunabilen hikâye ve roman pasajlarını gönderen bülten servisine sahip. E-posta yoluyla günlük kitap bölümleri atan bu girişimin aynı zamanda mobil tarafta da bir uygulaması bulunuyor.

Hem Android hem de iOS kullanıcılarının indirip kullanabileceği bu uygulama, kitaplardan pasajlar okumak isteyenler için devreye giriyor. Zira kitabın tamamını okumak isteyenler için değil. Aylık ve yıllık abonelik sistemine bağlı olan bu uygulamanın aylık üyeliği 16,99 TL ancak 3 günlük bir ücretsiz deneme imkânı sunuluyor. Eğer yıllık üyelik seçeneğini seçerseniz 7 gün ücretsiz deneme süresine sahip oluyorsunuz. Platforma her gün yeni kitap ekleniyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/

 

Okunma:
229
Makale Etiketleri:
· ·
Makale Kategorileri:
Genel · Teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada