Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım tarihi belli oldu

Geçtiğimiz gün amiral gemisi modeli Mi 11‘i tanıtan Xiaomi, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mi 10’dan sonra Mi 10 Pro ve Ultra modellerini tanıtan Xiaomi, Mi 11’de de aynı stratejiyi izleyebilir. Mi 11 tanıtımının ardından, Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım tarihi için de söylentiler yayılmaya başladı. Telefonun Şubat ayında gelmesi bekleniyor.

Ultra modelinin gelip gelmeyeceği ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor.

Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım tarihi belli oldu: Şubat ayında gelebilir

Xiaomi Mi 11, Mi 10’a kıyasla daha iyi bir ekran ve geliştirilmiş şarj performansı ile geldi. 108 Megapiksel kamera sensörüne ek olarak telefonun en dikkat çeken özelliklerinden birisi de Snapdragon 888 işlemcisi oldu. Mi 11 Pro modelinin de birkaç değişiklik dışında benzer özelliklere sahip olması bekleniyor.

Güvenilir kaynaklardan birisi olan Digital Chat Station’a göre, Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım tarihi Şubat ayında olacak. Telefonun, Bahar şenliği olarak da bilinen Çin Yeni Yılı‘ndan sonra 12 Şubat tarihinde tanıtılması bekleniyor. Peki Mi 11 Pro özellikleri nasıl olacak?

Mi 11 Pro’nun, Mi 11 ile aynı işlemci ve ekrana sahip olması bekleniyor. Esas değişiklikler arka kamera ve batarya tarafında yaşanabilir. Pro modelinde 120W hızlı şarj teknolojisini görebileceğimiz gibi, bu özelliğin Ultra modeline saklanma ihtimali de var. Bu durumda, Pro modelinde 100W hızlı şarj teknolojisini görebiliriz. Mi 11 Pro, hızlı şarj performansına ek olarak daha büyük bir batarya ile de gelebilir. Bataryaya ek olarak Mi 11, arka tarafta telefoto lens içermiyor. Bu lens, Mi 11 Pro modeli ile kullanıcılara sunulabilir.

Tüm bunlara ek olarak Xiaomi Mi 11 Pro, ön tarafta ekran altı kamera ile gelebilir. Xiaomi’nin uzun zamandır ekran altı kamera teknolojisi üzerine çalıştığı biliniyor. Ancak, bu özelliğin ilk olarak hangi modelde sunulacağı bilinmiyor.

Mi 11 Pro’da olmasını istediğiniz özellikleri neler?

 

Okunma:
212
Makale Etiketleri:
·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Genel · Teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada