Xiaomi Note 9 Pro Bilinmeyen 5 özellik !!

Xiaomi Note 9 Pro bilinmeyen 5 özellik !!

Son zamanlarda en çok tercih edilen telefonlar arasında bulunan Xiaomi Note 9 Pro cihazının bilinmeyen 5 özelliğini sizlere sunuyoruz .

1. Uygulamalar ve kısa yolları düzene sokmak ;

Cihazınızda dağınık vaziyette duran bir çok uygulamanız mı var ? Bunları düzenlemek mi istiyorsunuz ?
O zaman yapmanız gereken, ekranın sol alt kısmında bulunan ■ butonuna basılı tutuyorsunuz. Daha sonrasında telefonunuzu sallamanız yeterli . Hoooop bütün uygulamalar ve kısa yollar hizada .

2.Youtube üzerinden kesintisiz müzik dinlemek ;

Bildiğiniz üzere YouTube uygulamasında müzik dinlerken farklı bir programa yada ana ekrana geçip yaptığımızda , YouTube arka planda çalışmayı durduruyor. Hadi gelin bu dertten kurtulalım . Cihazınızdan Müzik uygulamasını açıyorsunuz. Daha sonra sağ alt kısımda bulunan İZLE butonuna tıklıyorsunuz. Ve karşınızda YouTube. Daha sonra bir müzik açıp ana ekrana dönmek için ortada bulunan butona tıklayıp yada geri çıkış yaptığınızda artık YouTube arka planda çalışıyor veee ekran kitli olsa dahi müzik çalmaya devam ediyor .

3. Adım sayar aktifleştirmek ;

Bildiğiniz üzere cihazda adım sayar özelliği yokmuş gibi görünüyor . Aslında böyle bir uygulama yok görünüyor. Cihazın ayarlar kısmına girip arama kısmına BÖLGE yazıyoruz. Daha sonra sistemimizi HİNDİSTAN a tanımlayıp ana ekrana dönüyoruz. Daha sonrasında ekranı sağa doğru kaydırdığınızda açılan ekranda biraz aşağı sürüklüyoruz. Karşınızda ADIMLAR diye bir uygulamayı göreceksiniz bu uygulamayı satın almak için ekrana dokunuyoruz. Uygulamayı satın aldıktan sonra aktif bir şekilde kullanmaya başlıyoruz. Sonra başlasın maraton .

4. Canlı duvar kağıdı özelliği ve aktifleştirme ;

Canlı ve heyecanlı duvar kağıtlarını kullanmak için yine ayarlar kısmından bölge kısmına geliyoruz. Tekrar sistemi HİNDİSTAN a ayarlıyoruz. Daha sonrasında Hindistan a göre tanımlı olan sistemde KİLİT EKRANI kısmına geliyoruz. Ve daha sonrasında GLANCE FOR MI seçeneğine tıklıyoruz. Ekranda karşınıza çıkan kısımda ‘ Yüksek kaliteli duvar kağıtları ve hikayeler açılsın mı? ‘ yazısını gördükten sonra aktif hale getiriyoruz. GLANCE RESİM KATEGORİLERİ ne tıklayarak istediğiniz resimleri seçip slayt görsterisine seçebiliyorsunuz .

Dip Not: Yav arkadaş HİNDİSTAN ne alaka her seçenekte onu seçiyoruz diyen dostlarımı duyar gibiyim. HİNDİSTAN iyidir iyi 😀

5. Fotoğraflardan öğeleri silmek;

Çekmiş olduğumuz bir fotoğrafta silmek istediğimiz bölümleri nasıl sileriz ?
Öncelikle çekmiş olduğunuz görseli açtıktan sonra DÜZENLE kısmını seçiyorsunuz. Daha sonra ekrandaki şeridi kaydırarak en sağ kısımda bulunan SİL kısmını seçiyoruz. Bu seçeneğin ardından ‘ nesneler ve satırlar ‘ olarak iki seçenek göreceksiniz. İstediğiniz kısmı seçebilirsiniz. Örnek olarak bir nesne üzerinden bir şey kaldırmak istiyorsunuz, NESNELER seçeneğine dokunduktan sonra görsel üzerindeki nesneyi seçip bırakıyorsunuz ve ardından silmek istediğiniz kısım yok oldu.

Xiaomi Note 9 PRO

Okunma:
240
Makale Etiketleri:
· · ·
Makale Kategorileri:
BİLENVAR · Genel · İnternet · Teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada