Yeni Xbox Series X ve Series S fiyatları Kesinlikle Belli Oldu

Xbox Series X ve Series S Türkiye fiyatları aşikâr oldu. Uzun müddettir soru işaretleri barından yeni fiyatlandırma sonunda Hepsiburada, yeni günün birinci saatlerinde kendi fiyatlarını duyurdu. İşte Hepsiburada’nın Xbox Series X ve Series S için belirlediği satış fiyatı…

Hepsiburada Series X ve Series S için fiyatlarını duyurdu

Gece yarısı ile birlikte Hepsiburada yeni kampanyası kapsamında en yeni oyun konsolları Xbox Series X ve Series S’i satışa açtı.Önce Series X için 7499 TL, Series S içinse 4599 TL olarak belirlenen fiyat etiketleri 30 Eylül‘de sonlanacak ek vergilerle fiyatların biraz olsun aşağı çekilmesi beklendi lakin yeni kuşak konsollar şimdi satışa çıkmadan daha da zamlandı. Bu gündemde ise yeni günün birinci dakikalarında Hepsiburada kendi fiyatlarını açıkladı.

Şu an için kimi e-ticaret sitelerinde ”Çok Yakında” etiketi ile paylaşılan oyun konsolları için Hepsiburada satış sayfasını açtı. Series X için belirlenen fiyat etiketi 9.299 TL olurken, Series S için fiyat 5.399 TL olarak belirlendi. Yeni Xbox kablosuz denetimcileri ise 999 TL‘lik fiyatı ile ön siparişe sunuluyor.

 

Okunma:
209
Makale Etiketleri:
· · · · ·
Makale Kategorileri:
Genel · Oyun · Teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Bildirimler kapat
Notibell

Bitexen’e Referans Linki ile Üye Olan Herkes 1BTXN Kazanıyor.

Detaylar Burada